Solo Noble Touch

Solo Noble Touch 1.1

Samotnik w telefonie Nokia

Zalety

  • Ładna grafika
  • Uzależniająca gra
  • Łatwe zasady
  • Rózne układy planszy

Wady

  • Nie stwierdzono

Doskonały
9

Solo Noble Touch to darmowa gra będąca odpowiednikiem planszowej gry w Samotnika. Teraz możesz oczyszczać planszę z kulek używając jedynie telefonu Symbian Series 60 5th Edition, np. Nokia N97 czy Nokia 5800.

Celem gry Solo Noble Touch jest oczyszczenie planszy z 32 kulek. Kulki usuwa się "zbijając" czyli przeskakując jedną nad drugą. Idealnym rozwiązaniem jest pozostawienie ostatniej kulki na środku planszy. To klasyczna gra w Samotnika. Ta nieco zapomniana gra logiczna mimo od dawna opracowanych przez matematyków rozwiązań nadal potrafi zająć sporo czasu przeciętnemu graczowi.

Solo Noble Touch to nie tylko wciągająca, ale też ładna gra. Animacje są ładne, a wyświetlane na ekranie tło przypomina tradycyjną drewnianą planszę. Kulki porusza się klikając i przesuwając je palcem. Jeśli nie masz "pięknego umysłu" Johna Nasha ten miły widok będziesz podziwiać przez wiele minut.

Urozmaiceniem w Solo Noble Touch jest możliwość wyboru różnych układów planszy. Gra ma tylko jeden tryb walki z czasem. Jak sama nazwa wskazuje Samotnik nie oferuje trybu multiplayer.

Pobierz Solo Noble Touch i ciesz się klasycznym Samotnikiem na swoim telefonie Nokia. Ta gra pozwoli Ci na ćwiczenie logiki i myślenia strategicznego w trakcie oczekiwania na autobus.

Najczęściej pobierane Planszowe na Symbian

Więcej
Solo Noble Touch

Download

Solo Noble Touch 1.1

Opinie użytkowników o Solo Noble Touch